Hakkımızda

Bademler Şirketler Grubu olarak profesyonel anlamda şirketleşme sürecinde ilk olarak 1950li yıllarda, gazoz üretim tesisi, taş ocağı işletmeciliği ve mıcır şantiyeleri ile başlamış olup, ilerleyen süreçte Noche Madencilik A.Ş.,  mermer fabrikası, mermer ocakları işletmeciliği ve Badem Pınarı doğal kaynak su üretimi ile devam etmiştir. sonrasında ise 2015 yılında kurulan bademler toptan gıda pazarlama firması ve bademler lojistik ile dağıtım ağına güç katmıştır Her biri dalında öncü ve uzmanlaşmış bademler şirketler grubu, doğrudan ya da dolaylı olarak dünyanın birçok farklı noktasında bulunan binlerce müşteriye ulaşmaktadır.

VİZYONUMUZ

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli  ürünler tasarlamak ve üretmek, müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, noche madencilik Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

MİSYONUMUZ

Dünya genelinde hizmet veren gıda ve maden firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

DEĞERLERİMİZ

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. ürettiğimiz ürünlerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörlerde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Contact

İletişim

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla
bilgi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz .

Projeniz Hakkında Konuşalım

Daha detaylı ve planlı bir şekilde projelerinize uygun olarak ilerleyelim.

Fikriniz Hakkında Konuşalım

Her fikir bizim için önemli ve değerli.

İçeriğiniz Hakkında Konuşalım

Kullanım amacınıza uygun en iyi ürünü sizlere sunalım.

(0386) 823 71 86

Contact